گروه کامپیوتر فنی و حرفه ای شهرستانهای استان تهران

هر که دنیا خواهد ،دانش آموزد و هر که آخرت خواهد در عمل کوشد. (ابن سینا)

با سلام و احترام

با توجه اطلاع رسانی های  قبلی که انجام شده بود  و با همکاری شایسته مدیر پژوهشسرا جناب آقای مهندس بهمنی و استاد گرامی سرکار خانم مهندس حسن پور،  جلسه با حضور مناسب و فعال  همکاران از مناطق مختلف روبرو شد  و تعداد حدود 40 نفر از همکاران در این همایش شرکت نمودند و شاید اگر تعطیلات امسال کمتر بود و درس بعضی همکاران عقب نبود ! امکان حضور بیشتر همکاران شاید در حد 60 نفر وجود داشت !

در ابتدای جلسه  اسلاید هایی راجع به شرح وظایف گروههای آموزشی و نحوه همکاری با گروهها و تقدیر از سرگروه های برتر و......... توسط اینجانب ارائه شد .

به هر حال در این جلسه بعد از ارائه مطالب  عملی و کاربردی سرکار خانم حسن پور همکاران به  تمرین پرداختند و جلسه حدود ساعت 13:30 با پذیرایی خاتمه یافت .

 

ضمنا فرم نظر سنجی بین همکاران توزیع شد و مواردی نیز راجع به مشکلات و پیشنهادات مطرح شد  که یادداشت کرده  و  انشاء الله به اداره کل انتقال خواهم داد .

نتایج دقیق نظر سنجی این جلسه را نیز انشاء الله  در  ادامه همین مطلب و به شکل جدول  و آماری تحلیل کرده و قرار  خواهم داد .

ضمناً اگر  فرم نظرسنجی این جلسه را پر نکرده اید  از لینک مربوطه دانلود کرده و به  ایمیل سازمانی ارسال فرمایید و یا به شکل مختصر نظر خود را در قسمت نظرات وبلاگ مرقوم فرمایید .

همچنین می توانید مطالب ارائه شده در همایش را از لینک زیر دانلود فرمایید .

دریافت مطلب بخش اول

دریافت مطلب بخش دوم

دریافت فرم نظرسنجی

دریافت اسلاید های ارائه شده توسط اینجانب جهت معرفی فعالیت گروههای آموزشی و نحوه همکاری و ....

 

 با تشکر - آهنگری

نویسنده: سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای - آجورلو ׀ تاریخ: جمعه 30 فروردين 1392برچسب:, ׀ موضوع: <-PostCategory-> ׀

با سلام و احترام

با تشکر از همکاران  محترم سرگروه  که تقریباً اکثر موارد خواسته شده تا قبل از عید نوروز به من فرستاده بودند مانند :

طرح درس نمونه

بهترین و استاندارد ترین سوالات امتحانی ( همراه با کلید )

بررسی و تحلیل مناسب کتب  و ارائه بهترین تحلیل

برگزاری کلاسهای تقویتی 

و......

از همکاران محترم سرگروه  تقاضا دارم ، اگر مطلب جدیدی در موارد فوق مخصوصا سه آیتم اول دارند به اینجانب ایمیل کرده و یا رایت شده روی سی دی در روز جلسه به اینجانب تحویل دهند .

ضمنا اگر در مدارس کلاس تقویتی برگزار نشده از مدیران مدارس تحقیق به عمل آورده و علت عدم برگزاری را جویا شده و در گزارشی به اینجانب ارائه فرمایید تا علل عدم برگزاری به دببرخانه کشوری ارسال شده و انشاء الله مشکلات آموزشی با گزارشها و دقت نظر شما همکار نکته بین و دقیق ، کاهش یابد .

آهنگری

 

نویسنده: سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای - آجورلو ׀ تاریخ: سه شنبه 20 فروردين 1392برچسب:, ׀ موضوع: <-PostCategory-> ׀

با سلام و احترام

انشاء الله سه شنبه 27 فروردین دومین همایش گروه کامپیوتر فنی ( با توجه به نظر سنجی و درخواست مکرر همکاران) برگزار خواهد شد .

انشاء الله همکاران سرگروه مناطق با اطلاع رسانی به همکاران موجب حضور  مناسب و پررنگ در جلسه شوند.

البته عنوان این دوره   بررسی محتوا و روش تدریس کتابهای جدید التالیف رشته کامپیوتر ( فنی و حرفه ای)  ذکر شده بود و در صورت نیاز در مورد مشکلات و مسائل مبتلا به در مورد کتب و مشکلات آموزشی مدارس و.... نیز بحث خواهد شد .

مکان :  ناحیه  ری 2 -  خ امام حسین (ع) - خیابان صاحب الزمانی - خ شهید یزدانخواه - سمت چپ  بن بست صاحب الزمانی - جنب مدرسه راهنمایی  ارشاد - پژوهشسرای بصیرت 

تاریخ : سه شنبه - 27 فروردین از 8:30 تا 15


نویسنده: سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای - آجورلو ׀ تاریخ: سه شنبه 20 فروردين 1392برچسب:, ׀ موضوع: <-PostCategory-> ׀

CopyRight| 2009 , computergroup.LoxBlog.Com , All Rights Reserved
Powered By LoxBlog.Com | Template By:
NazTarin.Com