گروه کامپیوتر فنی و حرفه ای شهرستانهای استان تهران

هر که دنیا خواهد ،دانش آموزد و هر که آخرت خواهد در عمل کوشد. (ابن سینا)

 

کارگاه آموزشی لینوکس همانطور که ماهها پیش به پیشنهاد همکاران علاقه مند و با هماهنگی با مدرس دوره سرکار خانم فتحی و مکان جلسه هماهنگ گردیده بود ، با حضور حدود 50 نفر از همکاران علاقه مند مناطق مختلف ، درتاریخ 8/12/90  در هنرستان خواجه نصیر اسلامشهر برگزار گردید و مورد استقبال همکاران عزیز قرار گرفت .
در این جلسه آموزشی خانم فتحی مباحث مربوط به نصب ، کد نویسی و مباحث مرتبط دیگر راجع به لینوکس را ارائه نمودند و سی دی های مربوط به نرم افزار در اختیار همکاران قرار گرفت و همکاران به شکل عملی و فعال با نرم افزار مربوطه کار کردند .
ضمناً فیلم آموزشی این دوره و بازدید از صنایع آموزشی و دوره های دیگر در اختیار اینجانب بوده و همکاران علاقه مند در روزهای دوشنبه می توانند با همراه داشتن فلش مموری مباحث آموزشی مورد نظر را از من دریافت کرده و یا در همایشهای دیگر به شکل DVD  دریافت نمایند .
همچنین از همه ی هماهنگی ها و همکاری های مدیریت هنرستان جناب آقای زینالی و همه پرسنل آن آموزشگاه از جمله مهندس حسنی و مهندس رفیعی که هماهنگی ها و کمکهای لازم را داشتند ، تشکر می کنم .
سرگروه کامپیوتر اداره کل شهرستانهای تهران (فنی و حرفه ای ) - آهنگری 

نویسنده: سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای - آجورلو ׀ تاریخ: دو شنبه 15 اسفند 1390برچسب:, ׀ موضوع: <-PostCategory-> ׀

با سلام و تشکر و قدردانی  از از همکارانی قبول زحمت کرده  و با صرف وقت و انرژی خود ، فرمهای اطلاعات دبیرخانه را ارسال کرده اند .

دو فرم از 7 فرم  دبیرخانه دارای اصلاحاتی می باشد که فرمهای اصلاح شده قبلاً  به شکل لینک قرار  داده شده بود که ظاهراً باز نمی شود و دوباره لینکها را قرار می دهم و خواهشمندم همکارانی که قبلاً اطلاعات را ارسال کرده اند ، دوباره زحمت کشیده و متناسب با این فرمها اطلاعات را ارسال نمایند .

http://p30upload.com/download.php?filename=1329766559_FormEslahi.zip

ضمناً کارگاه لینوکس هفته ی بعد دوشنبه 8/12/90 طبق بخشنامه ی صادره در چند ماه قبل برقرار می باشد .

با تشکر - آهنگری

نویسنده: سرگروه کامپیوتر فنی و حرفه ای - آجورلو ׀ تاریخ: دو شنبه 1 اسفند 1390برچسب:, ׀ موضوع: <-PostCategory-> ׀

CopyRight| 2009 , computergroup.LoxBlog.Com , All Rights Reserved
Powered By LoxBlog.Com | Template By:
NazTarin.Com